در این مقاله به شما آموزش داده میشود تا روغن خراطین را بتوانید در خانه تهیه کنید. با این توضیح که تهیه روغن خراطین، کاری بسیار دشوار و طولانی و پرهزینه است.
محصول روغن خراطین، یکی از پر مصرفترین روغنهای گیاهی در سالهای اخیر است. در گذشته هنوز روغن خراطین انقدر شناخته شده و معروف نشده بود و فقط طبیب های طب سنتی گهگاه آنرا ارائه میدادند و آنها نیز از کتب قدیمی طب سنتی و حکمایی همچون بوعلی سینا و زکریای…
در فضای اینترنت تبلیغات بسیار متعدد برای انواع اقسام روغن خراطین انجام میشود و متاسفانه اطلاعات نادرستی انتشار میدهند که بتوانند اجناس تقلبی خود را بفروش برسانند. در بسیاری موارد مشاهده میشود که عنوان میکنند رنگ روغن خراطین باید قرمز باشد و روغن خراطین اصل قرمز است و این یک…
توضیحات زیادی در مورد تشخیص اصل بودن روغن خراطین ارائه شده است و اینجا به نکاتی ناگفته در خصوص شناخت بیشتر روغن خراطین اصل، می‌پردازیم.
در این مقاله مختصری در خصوص آموزش طرز تهیه روغن خراطین در منزل، توضیحاتی ارائه میشود. گرچه تهیه روغن خراطین در خانه کار بسیار طولانی و پرهزینه است.
روغن خراطین از جمله روغنهای کاملا طبیعی و برگرفته شده است دل طبیعت است که عاری از هرگونه مواد شیمیایی و عناصر مضر است. در حقیقت روغن خراطین اگر خالص و اصل و طبیعی باشد، هیچگونه عارضه ای ندارد حتی اگر به مدت طولانی از آن استفاده شود.
برای تشخیص اصل بودن روغن خراطین باید شناخت مختصری از خصوصیات روغن خراطین داشته باشیم. در این مقاله آموزش داده میشود از کجا بفهمیم روغن خراطین اصل است یا تقلبی.
تفاوت بین روغن خراطین اصل و تقلبی به دو صورت قابل تشخیص است: مشخصات ظاهری و مشخصات مصرفی. در اینجا نکات مفیدی برای شناخت روغن خراطین ببان شده است که به شما کمک میکند یک روغن خراطین اصل با کیفیت عالی تهیه کنید.
بسیاری از داروخانه ها با توجه به مراجعه زیادی که مردم برای خرید روغن خراطین داشتند، اقدام به فروش روغن خراطین کردند. در صورتیکه تا چند سال پیش روغن خراطین فقط در عطاریها و مراکز طب سنتی یافت میشد. اما چه روغنهایی در داروخانه ها بفروش میرسد و چه قیمتی…
در سالهای گذشته یکی از پرمصرف ترین روغنهای گیاهی و طب سنتی روغن خراطین بوده و خیلی از مصرف کنندگان میخواهند بدانند که عوارض روغن خراطین چیست و آیا ممانعت مصرف برای سن یا افراد خاصی دارد؟ یا اینکه در استمرار و ادامه مصرف همیشگی و طولانی مدت، عارضه ی…
صفحه1 از4