خواص روغن خراطین

نحوه مصرف روغن خراطین

روغن خراطین اصل

روغن خراطین

خراطین نامی دیگر از کرم خاکی است. کرم خاکی را خشک کرده سپس آن را پودر می‌کنند تا بتوان از آن روغن گرفت. این محصول بر اساس مدارك و کتب پزشکی با اعتبار طب سنتی بدست مي‌آيد و با استفاده از استانداردهای کیفي روز تولید مي‌گردد. خاصیت کرم خاکی در روغن زیتون، براي افزایش حجم اعضاء بدن بسیار مؤثر بوده و خواص آن تجربه شده است. این محصول كاملاً طبیعی بوده و فاقد هرگونه هورمون و مواد شیمیایی و نگهدارنده است.
  • روغن خراطین مهرطبیعت، برندی معتبر از روغن خراطین اصل با بالاترین سطح کیفیت

    880000

روغن خراطین حجم دهنده

روغن خراطین حجم دهنده ای مؤثر، ایمن و بدون عوارض برای آقایان و خانم ها است.
برای خانم ها: حجم دهنده ي عضلاتی همانند صورت، گونه، بدن، سینه و باسن
برای آقایان: حجم دهنده ی عضلات بدن در بدنسازی و حتي عضلات صورت و خصوصاً اندام های تناسلی است.
طب سنتی برای افزایش حجم اندام‌های بدن، استفاده روغن خراطین اصل یا روغن زالو اصل را پیشنهاد می‌دهد.

مطالب مفید در مورد روغن خراطین

خواص روغن خراطین اصل

حجم دهنده‌ی بسيار مؤثر برای آلت تناسلی مردان، بزرگ کننده قوي سینه و باسن بانوان، کاهش دهنده‌ی چین و چروک صورت، از بین برنده‌ی جاي جوش به جا مانده روی صورت به مرور زمان، حجم دهنده‌ی لب ها و گونه‌ها، دفع کننده‌ی سمومات هر عضو در اثر افزایش گردش خون، اثرگذاري مؤثر، افزایش اعتماد به نفس جنسی و حس قدرت در رابطه، چاق کننده و حجم دهنده صورت براي تمامي سنين، درمان كننده زود انزالی مردان

روش مصرف روغن خراطین

قبل از مصرف روغن خراطین، ناحیه مورد نظر را شستشو دهید. بعد از خشک شدن پوست، ۳ الی ۵ قطره روغن بر روی پوست بریزید و ماساژ دهید. هر روز و ترجیحاً قبل خواب بهتر است. ماساژ باید متناسب با عضو مورد نظر باشد و بصورت‌هاي: دورانی، پنی مور، پنی لس و یا تپ (ضربه‌ای) مي‌باشد. در دوره‌ي مصرف روغن خراطين، مي‌بايست آب به اندازه کافی نوشیده شود. اين روغن را می‌توانید برای تمامی اندام ها استفاده کنید. 

نحوه كاربرد روغن خراطين

ابتدا عضو مورد نظر را با صابون بشوئيد. بطري روغن خراطین را خوب تکان داده تا محلول یکنواخت شود. چند قطره از روغن را برروی عضو مالیده و سپس به مدت چند دقیقه ماساژ دهید تا جذب شود. براي سينه خانم ها، مالیدن روغن بصورت دورانی از خارج به داخل و نوک سینه ماساژ دهید. برای اعضاء جنسی آقایان، روغن را بر روی طول و خط زیر آلت به سمت نوك کلاهک به میزان مناسب مالش داده تا روغن كاملاً جذب شود.

نکات مهم در استفاده از روغن خراطین

در دوران استفاده از روغن خراطين، سعي کنید آب زیادتر از حد معمول مصرف کنید و از تعریق زیاد دوري نمائید. زيرا آب مزاج سرد و تر دارد و مصرف آب باعث مي‌شود بدن به سمت تر شدن رفته و همين امر موجب چاق شدن صورت و افزايش سرعت نتيجه بخشي روغن خراطين براي حجم دادن صورت مي‌شود. روغن خراطین بايد از کرم‌هایي تهيه گردد كه شکم آنها كاملاً خالی باشد.

روش تشخیص روغن خراطین اصل از تقلبی

روغن خراطين اصل، رنگ تیره با غلظت زیاد دارد و ته‌نشين هاي لعابي دارد و بايد پس از تکان دادن ظرف، رنگ آن قهوه‌ای تيره و حالت كدر باشد. ویژگی ديگر اصل بودن روغن خراطين، داشتن دُرد خراطین (ته‌نشين کرم خراطين) در ته ظرف روغن خراطين است. اصلا از روغن هاي زرد رنگ يا بي رنگ و مخصوصا قرمز رنگ استفاده نفرماييد كه همگي تقلبي است.

تاریخچه روغن خراطین

در مکتوبات قديم طب ایرانی و طب شرق آسیا، از روغن خراطين به عنوان «روغن معجزه گر حجم دهنده» نام برده شده است. دانشمند بزرگ طب سنتی ابوعلي سینا اینگونه می‌گويد:
«کرمی را یافتم دارای بدنی اسفنجی که خواصی همچون روغن زالو حجم دهندگی دارد.» دانشمندانی دیگری نیز همچون حکیم ارزانی و حکیم طهرانی در کتاب های خود از روغن خراطين ياد نموده‌اند.